FLASHBACK- BALMAIN


                                                                                                     source- STYLE.COMDziś post trochę inny niż zawsze:) Na większości blogów wrzucane są zdjęcia kolekcji RESORT 2014, wszyscy zachwycają się tym co będzie modne już za kilka miesięcy. Skłamie jeśli powiem że również nie śledze najnowszych trendów, ale chiałam dzisiaj cofnąć sie o kilka lat, a dokładnie do 2007 i przejrzeć kolekcje domu mody Balmain aż do 2011 roku. 
Balmain jest jednym z moich ulubionych projektantów, zaraz po Isabel Marant( paryski szyk rządzi). Jego rockowy, nonszalancki styl bardzo mi odpowiada, jeans, skóra, trochę błyskotek, khaki, biel i czerń, jego projekty są dla mnie ponadczasowe i chciałabym mieć wszystkie ubrania z kolekcji 2007,08,09 itd...
Wracając do sedna post ten powstał po przeczytaniu artykułu jaki zamieściła na swojej stronie Garance Dore który mówi o stylu, o tym jak pragniemy wejść w posiadanie tego co mają inni, o odnalezieniu swojej ''role model'' co napewno ułatwi nam robienie zakupów , będzie nam łatwiej znaleźć to co do nas pasuje i przez to unikniemy zakupowych pułapek.
Ależ się rozpisałam, czy wy też tak macie że wracacie do starych kolekcji, czy inspiruje was to co dopiero będzie?? Ja chyba jestem na etapie powrotu do przeszłości.
Miłego wieczoru.6 komentarzy:

 1. Uwielbiam Balmain, szczególnie za to, że każda kolekcja ma taką rockową elegancje. Wypracowali bardzo charakterystyczny dla siebie styl i co sezon mogłabym nosić wszystkie ich projekty :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja staram się nie rzucać na hity danego sezonu :)
  wybieram to, co mi się podoba, niezależnie od tego czy jest modne teraz czy było modne sezon temu.,.

  pozdrawiam serdecznie
  Marcelka Fashion
  :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Magda Frackowiak w cekinowanej/cwiekowanej sukience-suuuuper!

  www.viki-talks.com

  OdpowiedzUsuń
 4. This is one of the best collections! Thanks for posting, great blog!

  OdpowiedzUsuń